Відгуки

Ірина
Оксана
Тарас
Оксана
Уляна
Андрій
Святослав Шеремета
Христина
Олександр
Ростислав
Олександр
Антон
Віктор
Олег
Ірина

Дуже вдячна Ані за її титанічні старання і допомогу в схудненні. Завжди правильно складена система харчування і тренувань. Бажання за будь яких обставин займатись, навіть в 7 ранку Тренер — це завжди приклад, особливо коли він поряд навіть на ранковій пробіжці. Завдяки програмі Anti Fat я змінилась не лише фізично, а й морально, завдяки постійній підтримці тренера, особливо тоді, коли хотілося здатися і опустити руки. Я стала сильнішою, впевненішою у власних силах і можливостях, і звісно стрункішою і гарнішою. Головне, що спорт і правильне харчування, це тепер мій стиль життя, завдяки цій програмі і тренеру. Anti Fat – мій шлях від огрядної жіночки до симпатичної і впевненої дівчини дякую!

Христина Войтович
0934001604@ukr.net

 

Це був надзвичайно цікавий і позитивний досвід. Дуже приємно згадувати як все відбувалось. Я самостійно пробував скинути вагу в залі але вдалося скинути 3 кг за 2 місяці:( Тільки тоді, коли я прийняв участь у проекті,то одразу зрозумів свої помилки. Тепер все що відбувалося на проекті мало логічне пояснення. План харчування і тренувань дали результат. Там я отримав позитивну мотивацію. А знайомство з такимиж пампухами як я і, одна на всіх ціль позбутися зайвого, допомагали не здаватися.
Вдалося схуднути з 114кг. до 89кг. Щиро дякую Святославу за те що відкрив фітнес клуб “Ліга”. Ще більша подяка всім тренерам, поради і досвід якими кожен з них ділився для мене – безцінний.
А тепер окрема і НАЙБІЛЬША подяка Ані Корнейчук!!!
Анічка, дуже дякую що ти взялася за нас. Дякую що ти все робила разом з нами – бігала з позаранку на високий замок, тренувала з повною віддачею. Дякую за підйом на Говерлу (вперше в житті), і за досвід яким поділилася.
Я не шкодую ні секунди що прийняв участь. Життя зі спортом і без зайвої ваги набагато цікавіше!!

Данило Роман
Danyloroman@gmail.com

 

Займався в спортзалі більше 10 років, результату не було і я навіть не думав, що зможу колись схуднути. Але завдяки наполегливості тренера Ані, (не кожен тренер буде бігати зі своїми вихованцями у 7 год. ранку) індивідуальній програмі та режиму харчування, тренуванню – все вдалося. Спочатку я мав сумніви що до участі у програмі AntiFat, але Аня мене переконала, що мені це потрібно і я зможу. За це їй велике ДЯКУЮ! Дотримуватися режиму харчування було не легко, Аня завжди підтримувала і допомагала. Всі тренування були цікавими та інтенсивними:). Ми не тільки тренувалися, а також активно відпочивали на природі, піднімалися на Говерлу, пробували свої сили в мотузковому парку. Дякую програмі AntiFat за незабутні емоції та основне — за результат!

Богдан Миколайчук
Bogdankarat@meta.ua

 

Антифет – це саме те що треба тим хто не може себе контролювати самостійно ☺Настільки відданої людини своїй справі як Аня,я в своєму житті не зустрічала!!! Якщо ви зустріли її на своєму життєвому шляху це знак, що ваші мрії на рахунок схуднення вже дуже швидко стануть реальністю. Завдяки зручно і мудро продуманій програмі процес схуднення перетворюється на задоволення і пізнання з кожним днем чогось нового,так як,включає в себе:● кожного тижня цікаві лекції на яких коротко і доступно можна почерпнути знання які НЕОБХІДНІ для життя людини яка хоче гарно виглядати а насамперед бути ЗДОРОВОЮ! ●Цікаві нові знайомства на проекті можуть також добряче додати позитиву та користі у вашому житті. Посиденьки і частування нової для себе ЗДОРОВОЇ ЇЖІ, яка виявляється смачна:) Подорожі з групою Анті Фет завжди веселі і цікаві, на них можна зрозуміти що здоровий спосіб життя – це не покарання а насолода!Завжди цікаво вчитись чомусь новому, тут на проекті я навчилась як заміняти так і обирати правильно продукти, слухати свій організм(насправді він не потребує багато їжі ). Знаю що в багатьох людей проблема з споживанням води, на проекті ви її з легкістю подолаєте. Правильно пити не менш важливо ніж їсти 🙂 НАЙКРАЩИЙ МОТИВАТОР -ЦЕ ЗДОРОВ’Я І ВІДОБРАЖЕННЯ В ДЗЕРКАЛІ, ЯКЕ ПІСЛЯ ПРОЕКТУ НЕ МОЖЕ НЕ РАДУВАТИ !!!

Катя Телька

 

Програма Antifat -мій перший досвід схуднення за допомогою
професіоналів: дієтолога і спортивного тренера. Програма передбачає щотижневі лекції про здорове харчування.
Вже після чотирьох тижнів моєї участі в програмі Antifat я отримала перші бажані результати. Саме важливе в програмі-це індивідуальний підхід фахівців до моїх потреб і особливостей організму на шляху до схуднення.
Рекомендую усім,хто хоче отримати результат і зміцнити здоров’я !

Юліана Матвіїв

 

Я є діючим учасником AntiFat. За два місяці, що минули від початку програми, у мене нормалізувався артеріальний тиск, суттєво знизилась вага, а моє харчування стало здоровим та раціональним. Звичайно, що кожен, хто бере участь у програмі, переслідує свою мету, але завдяки нашому тренеру Ані у мене з’явилось чітке розуміння, як її досягти. Моя формула: чути те, що доносить тренер, і втілювати це на практиці!

Олег

 

Привіт усім. Хочу поділитись своїми враженнями. Після двох місяців участі в проекті AntiFat я зрозумів наскільки простий ключ до успіху: бажання, особистий тренер, харчування! На перший погляд все просто, але повірте левова частка належить тренеру ,його мотивація, розширення світогляду через індивідуальні лекції ,цілодобовий контроль і консультації за це я щиро вдячний долі , яка звела мене з Корнейчук Анною – це дійсно сильний мотиватор, грамотний тренер і чуйна людина. Попереду ще 4 місяці , впевнений , що переможу !Рекомендую усім проект AntiFat . Учасникам AntiFat#3 успіхів!

Юрій Токарєв

 

Старая корейская пословица гласит: Если вы не любите собак – значит вы просто не умеете их готовить =)
Все точно так и с проектом АнтиФэт – Я не умел правильно питаться, заниматься спортом, заботится о своем здоровье.Как результат лишний вес, отдышка, моральная и физическая неудовлетворенность!
Когда все только начиналось, думал, что просто пришел избавится от лишних килограммов, а оказалось все намного серьезней.За достаточно короткий срок я понял, благодаря полученной здесь информации, что мы тут не просто, чтоб худеть, а для того чтоб поменять свой образ жизни.
Теперь я знаю всё о полезной и не очень еде, о необходимости физических нагрузок
в правильных пропорциях и просто о том, как чувствовать себя лучше!
Я себя полюбил, чего и всем советую!!!
Спасибо АнтиФэт.

Пы.сы. Ни одна собака при написании этого текста не пострадала =)
Віктор Давидюк

 

Декілька моїх вражень від програми «AntiFAT». Коли у моїй стрічці у ФБ з’явилось оголошення про набір у програму схуднення «AntiFAT», я просто клікнула, не вірячи, що мені зателефонують. Думала, як завжди, зараз буде – а дайте електронну адресу, телефон і т.д. і ми вас зареєструємо… Мені відзвонили, розповіли детально про програму та і запропонували приїхати у тренувальний зал для знайомства. І я погодилась, про що жодного разу не пошкодувала! Програма включає у себе правильне харчування, тренування, психологічну підтримку, спостереження у медиків. І до кожного учасника програми – індивідуальний підхід! Крім того, наша організатор та тренер Аня Корнійчук свої прикладом нас навчає правильному харчуванню, організовує нам різні спортивні ігри (боулінг, лижі, прогулянки, пробіжки, тощо), дарує нам відчуття віри у себе та завжди підтримує. А для нас, і особисто для мене, результат участі у програмі ми бачимо у дзеркалі! Кілограми тануть! А ми лише 2 місяці у програмі! Я впевнена, що до завершення програми я отримаю омріяну мною фігуру

Оксана

 

Проблеми з зайвою вагою у мене давно, тому коли дізнався про Antifat вирішив спробувати. Скинув 15 кг зі 115 до 100 але потім стало тяжко і я покинув проект. На Antifat2 я пішов без вагань бо моя вага повернулась, ще й добрав зайвого+++. З 29 листопада я схуд на 10 кг за два місяці завдяки правильному харчуванню та пішим прогулянкам. Хтось скаже що це мало, але це тільки перший крок до успіху. Проект Antifat2 розроблений тренером з фітнесу Анною Корнейчук спеціально для людей із зайвою вагою які мають бажання не тільки схуднути але й закріпити цей результат. Тому замість виснажливих дієт та надважких навантажень ми вчимось правильно обирати продукти, рахувати бжу та отримуємо задоволення від тренувань. Бажаю успіхів усім учасникам, а також окрема подяка Анні Корнейчук та її команді Antifat

Віталій Луневський

 

Програма розроблена ідеально. Просто треба захотіти схуднути, повірити в себе, довіритися фахівцям, виконувати всі завдання і результат не змусить на себе чекати. До програми багато раз сиділа на дієті, ходила в зал, але все без результату. З початком програми розпочалося нове життя. Ми були не просто група в залі, це була велика родина, де всі підтримують одне одного, а це дуже важливо в процесі схуднення — знайти однодумців і хорошого тренера. Наш тренер — це взагалі окрема історія. Аня просто неймовірно енергійна і позитивна людина. Вона завжди знаходила правильну мотивацію для кожного, відповідала на дзвінки та есемес в будь-який час, сварила на нас, хвалила,в итягувала на ранкові пробіжки, переживала за наші результати більше ніж ми самі. Дуже дякую тобі, Аню, за те, що ти нас не жаліла…Ти шикарний тренер, вимогливий і крутий! ДЯКУЮ тобі за все!!!

Тамара Шапова
mis.shapoval@gmail.com